Rewia Piwa

al. 29 Listopada 42c

31-425 Kraków

sklep@rewiapiwa.pl

Telefon: 609-686-272

Otwarte:

Poniedziałek – Sobota 11:00 – 20:00

Karta Klienta sklepu Rewia Piwa

Karta Klienta sklepu Rewia Piwa

Regulamin programu lojalnościowego [stan na 28 XII 2019]

 1. Klientom wydawane są bezpłatnie Karty Klienta z miejscem na 10 pieczątek.
 2. Pieczątki można otrzymać za zakupy [z wyłączeniem: papierosów, tytoniu, doładowań, kaucji, alkoholi Stock Polska, piw z lodówki Brooklyn, artykułów na promocji i przecenach a także sprzedaży fakturowanej] w Rewii Piwa. Klienci pragnący otrzymać pieczątkę powinny zgłosić ten fakt sprzedawcy, bezpośrednio po dokonaniu zakupu.
 3. Za zrobienie zakupów za kwotę minimum 25 zł, Klient otrzymuje jedną pieczątkę, w przypadku zakupów za 50 zł (lub więcej) klient ma możliwość otrzymania dwóch pieczątek, analogicznie za 75 zł – trzech pieczątek, a powyżej 100 zł – czterech pieczątek itd.
 4. Po uzbieraniu 10 pieczątek klient ma możliwość zakupu z rabatem do 25 zł wybranego/wybranych piwa/piw przez siebie (ewentualna kaucja za butelkę jest dodatkowo płatna) za opłatą 1 złotego za sztukę, ale w przypadku zakupu na przykład: 1 piwa za 35 zł klient zapłaci za nie 10 zł, 2 piw za łączną kwotę 35 zł [10 zł + 25 zł] Klient zapłaci za nie 12 zł [35 zł – 25 zł + 2 zł]; 3 piw za łączną kwotę 35 zł [5 zł + 5 zł  + 25 zł] Klient zapłaci za nie 13 zł [35 zł – 25 zł + 3 zł] itd. itp.  Za niewykorzystaną kwotę nie będzie wypłacana gotówka.
 5. Po uzbieraniu 10 pieczątek i zakupie piwa/piw Klient ma możliwość ponownego uczestniczenia w akcji zbierania pieczątek.
 6. Możliwe są oferty specjalne do odbioru po zebraniu odpowiedniej ilości pieczątek [szczegóły zostaną opublikowane na FB Rewii Piwa]
 7. Okres zbierania pieczątek i realizacji nagrody wynosi 6 miesięcy [pierwsze półrocze 1 I – 30 VI, drugie półrocze 1 VII – 31 XII] określonego roku, Karta Klienta zostanie specjalnie oznaczona [cyfra lub kolor tuszu itp.]
 8. Program lojalnościowy nie łączy się z innymi zniżkami.
 9. Niniejsze zasady programu lojalnościowego w każdej chwili mogą ulec zmianie. Zmiany każdorazowo będą ogłaszanie na FB www.facebook.com/RewiaPiwa w zakładce Menu oraz na stronie internetowej sklepu www.rewiapiwa.com w zakładce kontakt.
 1. Na chwilę obecną zostało zakończone wydawanie nowych Kart Klienta !!

Zostało trochę kart z „demobilu” – będą wydawane do wyczerpania zapasów – po zrobieniu zakupów za odpowiednią wartość [od minimum 100 zł w wzwyż] w miarę wolnych miejsc na przybijanie pieczątek !!

 1. Nabijanie pieczątek oraz odbieranie: popcornu lub rabatu za wypełnione karty jest możliwe do dnia 31 stycznia 2020 roku !!

Imię i nazwisko

Temat

Treść


Parse error: syntax error, unexpected '.', expecting ',' or ';' in /home/users/rewiapiwa/public_html/wp-content/plugins/wp-google-maps/includes/class.marker.php on line 16